Pomiń aktualności

Obraz Marcin Molak
Omnibus - Zestaw II
Napisane przez: Marcin Molak ( poniedziałek, 24 październik 2016, 13:11 )

Zestaw drugi będzie nieco łatwiejszym od inauguracyjnego. Nad pytaniami dla was pomyśleli tym razem:

• Anna Szóstakowska
  • Anna Zelent-Serówka
  • Aleksander Głombiowski
  • Marcin Orzechowski
  • Marcin Molak
  • Maciej Reinke

W pytaniach zawarliśmy dla was między innymi zaszyfrowaną wiadomość z nutą w tle i historię ...

Przeczytaj resztę tematu
(80 słów)

Obraz Marcin Molak
Omnibus
Napisane przez: Marcin Molak ( poniedziałek, 10 październik 2016, 14:16 )

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie wiedzy ogólnej: Omnibus. To wieloetapowy konkurs na platformie Moodle przeznaczony dla uczniów wszystkich poziomów klas i typów szkół w Mechaniku.

Pierwszy etap konkursu składa się z 7 pytań, będzie trwał od 10.X do 18.X i jest już dostępny w kursie o nazwie Omnibus.

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody, pamiątkowy dyplom oraz tytuł Omnibusa Szkoły.

Wyniki po każdym etapie będą publikowane zarówno na stronie internetowej naszej szkoły jak i w formie ściennej - tablica obok sal 63 i 71.

Obraz Lidia Popielarz -Kozłowska
Wiedza dla wszystkich - praktyki dla najlepszych! Szkolenie szóste
Napisane przez: Lidia Popielarz -Kozłowska ( piątek, 16 styczeń 2015, 12:53 )

Universal Apps - jedna aplikacja na wielu urządzeniach - czyli jak ułatwić sobie pracę. Szóste szkolenie z cyklu, odbędzie się w poniedziałek 19.01, o godzinie 18:00.Prowadzący opowie o podstawach programowania Aplikacji Uniwersalnych.

Zarejestruj się już dziś wchodząc na LINK

Rejestracja na wydarzenie będzie trwać do niedzieli (18.01) do godziny 23:00.

Dla najbardziej zaangażowanych bdb oceny cząstkowe z przedmiotu PSiO oraz Informatyka.

Pomiń kursy