microsoftimagine perspektywy2 bis

AkcjeHDK2905

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Piłka ręczna w Wyrzysku

Piłka siatkowa w Wyrzysku-21Dnia 26.10.2017 wybraliśmy się silną ekipą z „mechana” w składzie:
Jakub Lewandowski, Piotr Grzybowski, Kacper Jarysz, Kacper Zawadzki, Hubert Jaworowski, Gracjan Kraszewski, Mateusz Cegła, Michał Tymiński, Adam Sorgowicki, Wojciech Łochowicz, Jakub Perek, Mateusz Koczorowski, Hubert Pełechaty, Jakub Kowalski
na zawody w piłkę ręczną do Wyrzyska.
Nasz pierwszy mecz odbywał się z ekipą z „pilskich garów”, który po dużych utrudnienia wygraliśmy 12:9. Mecz przynosił wiele niespodzianek, ale na 30 sekund przed końcem jeden z naszych czołowych zawodników (Michał Tymiński) doznał kontuzji i nie mógł kontynuować zawodów. Po dłuższej przerwie i oczekiwaniu na zespół ratowników medycznych rozpoczął się mecz miedzy mechanikiem a CKCKU. Zmartwieni stanem zdrowia naszego kolegi przegraliśmy mecz lecz nie oddaliśmy go bez walki (10:13). Ostatnim meczem naszej grupy był mecz CKCKU i Garów, który wygrał zespół z Piły.

Niestety po ciężkich przeżyciach i zawziętej walce zajęliśmy 2 miejsce ustępując miejsca CKCKU Wyrzysk. Życzymy powodzenia naszym rywalom w dalszych etapach zawodów, a także liczmy że Michał szybko wróci do zdrowia i znowu będzie z nami reprezentował naszą szkołę.


Kacper Jarysz

Więcej zdjęć w galerii