microsoftimagine perspektywy2 bis

świąteczna zbiórka żywności v3

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego-1Dzień 16.11 możemy śmiało nazwać szkolnym "Dniem Tenisa Stołowego". Gracze przygotowani, sędziowie skupieni, kibice liczni, a atmosfera jak zwykle sportowa.

Turniej rozgrywał się w systemie rosyjskim do 2 straconych spotkań (przegrany mógł walczyć jeszcze o II miejsce). Ping pong toczył się z niewyobrażalnymi prędkościami eliminując i odsłaniając po każdej drabince lepszych zawodników. Determinacja uczestników nie znała granic, zrobiliby wszystko by sięgnąć o tytuł mistrza Mechanika! Potwierdzeniem tego była pechowa kontuzja Waldka Wagnera, który uszkodził nadgarstek tuż przed fazą półfinałową. Otrząśnięci rozpoczeliśmy finał, w którym zmierzyli się Jakub Bartkowiak - skromny mistrz szkoły w roku 2014 oraz równie godny przeciwnik - Jakub Błażej! Po serii wielu tzw. "świń" zwyciężył Jakub Błażej pokonując drugiego Jakuba 3:2.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za sportową rywalizację oraz Profesorom za profesjonalne przygotowanie i organizację turnieju. Zapraszamy za rok!

Przygotował: Jakub Bartkowiak 4TI.

Klasyfikacja końcowa:

1. Jakub Błażej 3k