microsoftimagine perspektywy2 bis

AkcjeHDK2905

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego-1Dzień 16.11 możemy śmiało nazwać szkolnym "Dniem Tenisa Stołowego". Gracze przygotowani, sędziowie skupieni, kibice liczni, a atmosfera jak zwykle sportowa.

Turniej rozgrywał się w systemie rosyjskim do 2 straconych spotkań (przegrany mógł walczyć jeszcze o II miejsce). Ping pong toczył się z niewyobrażalnymi prędkościami eliminując i odsłaniając po każdej drabince lepszych zawodników. Determinacja uczestników nie znała granic, zrobiliby wszystko by sięgnąć o tytuł mistrza Mechanika! Potwierdzeniem tego była pechowa kontuzja Waldka Wagnera, który uszkodził nadgarstek tuż przed fazą półfinałową. Otrząśnięci rozpoczeliśmy finał, w którym zmierzyli się Jakub Bartkowiak - skromny mistrz szkoły w roku 2014 oraz równie godny przeciwnik - Jakub Błażej! Po serii wielu tzw. "świń" zwyciężył Jakub Błażej pokonując drugiego Jakuba 3:2.

 

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za sportową rywalizację oraz Profesorom za profesjonalne przygotowanie i organizację turnieju. Zapraszamy za rok!

Przygotował: Jakub Bartkowiak 4TI.

Klasyfikacja końcowa:

1. Jakub Błażej 3k
2. Jakub Bartkowiak 4i
3. Dorian Grygiel 4k
4. Waldek Wagner 4k
5. Mateusz Banasik 3i
6. Maciej Wereszczyński 2k
7. Hubert Pluchrat 2k
8. Dawid Janik 2k
9. Przemysław Michalski 4k
10. Andrzej Jabłonka 3i
11. Filip Wajroch 3i
12. Jakub Kujawa 2D

Więcej zdjęć w galerii