microsoftimagine perspektywy2 bis

egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Pilska Akademia Umiejętności

img-0355W dniu 28.02.2018r. pięciu uczniów z klasy 2M w składzie: Marcel Piotrowski, Radosław Sokół, Jakub Bartoś, Fabian Przewoźniak oraz Michał Tymiński, pod opieką prof. Macieja Reinke, uczestniczyło w pilskim Inwest Parku w spotkaniu rozpoczynającym tegoroczną, trzecią już edycję Pilskiej Akademii Umiejętności. Podczas działań w Akademii wyżej wymienieni uczniowie będą starali się zagłębić w prace firmy oraz pomóc w jej rozwoju. Zwieńczeniem ich pracy będzie przygotowany przez nich film promujący firmę. Na spotkaniu nasi uczniowie wraz z nauczycielem dowiedzieli się, że mają zaszczyt współpracować z firmą „Top Fence”. Po rozmowach z Dyrektorem Działu Konstrukcji Stalowych  Panem Bartłomiejem Greniem, wszyscy byli zadowoleni i mają pozytywną wizję współpracy. Podczas spotkania w Inwest Parku uczniowie wraz z opiekunem mieli okazję wysłuchać bardzo pozytywnej, kreatywnej i doświadczonej w branży reklamowej osoby Wacława Wykrytowicza. Ma on za sobą współpracę z takimi firmami jak: PKO SA, EA Sports czy ŠKODA. Po zakończonych wykładach i opuszczeniu Inwest Parku jesteśmy pełni pozytywnego spojrzenia na ten projekt i mamy nadzieję, że osiągniemy zadowalający nas i współpracującą firmę efekt, który być może będzie zwycięski! Zakończenie projektu planowane jest na koniec maja br.


Michał Tymiński

 

resized-20180228-130929     img-0354