microsoftimagine perspektywy2 bis

egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Pile

   DSC3824  Uczniowie Mechanika, jak co roku, uczcili pamięć  Żołnierzy Niezłomnych biorąc udział w  V Marszu, który odbył się w Pile 3 marca. Była to silna reprezentacja kilkudziesięciu osób, którzy poświęcili sobotni wieczór dla patriotycznego celu. Również  III edycja Biegu Tropem Wilczym odbyła się z udziałem naszych uczniów , co szczególnie cieszy, ponieważ  było to ambitne połączenie sportu z historią Polski. W szkole odbywały się lekcje okolicznościowe poświęcone Niezłomnym , a na korytarzu o tym szczególnym dniu przypominała gazetka.

SU

 

 DSC3826      DSC3833      DSC3839