microsoftimagine perspektywy2 bis
Smaller Default Larger

Wolontariusze z Mechanika w akcji….

Wolontariusze-1Nasi dzielni i niezłomni wolontariusze z Mechanika: Karolina Wielgosz, Marcin Żabiński, Adrian Karpiński i Tymoteusz Janiak, pomimo upału i pięknej niedzieli, którą mogli spędzić na rowerach lub w plenerze, przyszli na wyspę by wraz z innymi wolontariuszami wspierać szczytny cel. Młodzież brała udział w publicznej zbiórce  na rzecz budowy pierwszego pilskiego Hospicjum. Kwesta została zorganizowana podczas Krajowej Wystawy Miasto-Ogród w dniu 22.04.2018r. Wolontariusz, to nie tylko osoba o ogromnej empatii, chętna do działania i niesienia pomocy ale przede wszystkim optymistycznie nastawiona do innych ludzi. Naszych wolontariuszy cechuje przyjazne nastawienie i zwykła koleżeńskość która potrafi zdziałać cuda w relacjach międzyludzkich. Bardzo Wam dziękuję za udział w akcji, no i oczywiście czekamy na następne równie owocne akcje.

Anna Skrzypczak

Więcej zdjęć w galerii