microsoftimagine perspektywy2 bis

egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Finał Esport Mechan Lan 2018

EML-525 maja 2018 roku odbył się długo wyczekiwany finał Esport Mechan Lan. Po wcześniejszych kwalifikacjach online wyłoniliśmy 8 najlepszych drużyn, które przyjechały na ostateczne starcie w murach Mechanika. Wygrała drużyna KasztankiXD, drugie miejsce zajęła Deklasacja, trzecie Galaktyczne Jarzyny. Gratulujemy !
Wszystkie drużyny reprezentowały wysoki poziom. EML’18 przyciągnęło graczy z całej Polski: Warszawy, Krakowa, Katowic a także z Ujścia i Piły.
Jak zwykle mogliśmy liczyć na Patronat Starosty Pilskiego pana Eligiusza Komarowskiego. Starostwo reprezentował na finałach p. Przemysław Pochylski Etatowy Członek Zarządu  Powiatu.

Po raz pierwszy naszym partnerem strategicznym została firma MediaExpert, która ufundowała cenne nagrody. Na finale mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firmy: Dyrektora Generalnego IT p. Bartłomieja Ślęczka, Dyrektora HR Grzegorza Tylusia oraz Kierowników Regionu ds. HR Jacka Słabika i Dawida Krzyka. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i wsparcie technologiczne w kolejnych edycjach EML. Dziękujemy za cenne uwagi i miłe słowa pod adresem organizatorów.
Dziękujemy ASTA-NET za niezawodne połączenie internetowe, patronom medialnym: TV Asta, Asta24.pl, GłosOnline, EyeGame, MeetLan, Elso oraz sponsorom: STX Next i Grab The Games.
 Ogromnym sukcesem EML 2018 jest fakt, że pierwszy raz udało nam się zakończyć zawody punktualnie o godzinie 18!  Świadczy to o wielkim wkładzie pracy organizatorów i coraz wyższym poziomie naszego przedsięwzięcia.
Pragniemy podziękować pani Renacie Nagiewicz i Małgorzacie Pieczorze za nieoceniony wkład w każdą edycję EML oraz dyrektorowi Jackowi Sikorskiemu za wsparcie i zaufanie. Nie zapominajmy jednak o uczniach Mechanika, którzy swoimi umiejętnościami, pomysłami i ogromnym zaangażowaniem sprawili, że impreza wskoczyła na wyższy level. Dziękujemy zaangażowanym uczniom: Jakub Błażej (sieć); Paweł Depta, Konrad Kłaptocz, Mateusz Koczorowski, Szymon Małecki, Tomasz Osesek, Tobiasz Tonn, Kacper Wojtowicz, Mateusz Żabówka, Grzegorz Kowałkowski (administracja); Marcin Kwapisz, Paweł Martenka (serwery); Jakub Bartkowiak, Adrian Kaczmarek (stream); Martyna Pałaszewska, Julia Wyroślak (biuro); Michał Ciechanowski, Natalia Kubiak, Zuzanna Przanowska (media); Piotr Skuza, Sławek Kluczyński (komentator); Błażej Słoma, Kacper Kucharski (ochrona). Do zobaczenia za rok!

Martyna Pałaszewska

Więcej zdjęć w galerii