Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger
Filtr
 • Tłumaczenie Pół żartem Pół serio

  Pol zartem logo

  Dnia 13 stycznia 2016 odbył się kolejny konkurs językowy, na który po raz kolejny zaprosił nas pilski PWSZ. "Tłumaczenie Pół żartem Pół serio" to konkurs, w którym uczestnicy zmagają się z tłumaczeniem fragmentów poezji, prozy i piosenek anglojęzycznych. Uczestnicy rozwiązują zadania otwarte i zamknięte. W tegorocznej edycji udział wzięli: Piotr Twardowski z 3I oraz Norbert Zimny z klasy 1M. Poziom  konkursu był dużo wyższy niż w roku ubiegłym i chociaż nie udało nam się stanąć na podium (w zeszłym roku zdobyliśmy miejsce pierwsze) to jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia w zabawie z językiem obcym. Bardzo serdecznie dziękuję uczestnikom za udział w konkursie i mam nadzieję, że w przyszłym roku z nowymi siłami, bogatsi o kolejne doświadczenia i poszerzoną wiedzę dzielnie stawimy czoła kolejnej edycji konkursu.
  Dodatkowe podziękowania dla zawsze nam życzliwej pani Edyty Reselskiej, która nigdy nie odmawia pomocy przy organizacji konkursów z j.angielskiego.


  Katarzyna Szmiłyk

 • Powtórka przed egzaminem

  e14

  Uwaga uczniowie klas 4 Technikum Informatycznego. W ferie odbędą się zajęcia przygotowujące do egzaminu praktycznego z kwalifikacji E-14: Tworzenie baz danych i aplikacji internetowych.

  • 26.01.2016r. (wtorek) godz. 9:00 Klasa 4K
  • 27.01.2016r. (środa) godz. 9:00 Klasa 4I

  Renata Nagiewicz

  Katarzyna Pazdej

   

 • Jasełka

  {joomplucat:318 limit=3|columns=3|ordering=random}

  Więcej zdjęć w galerii

 • Szanowni Maturzyści !

  studniowka-bloga

  Już tylko 38 dni do Naszego upragnionego balu, przypominamy jeszcze raz nr konta bankowego, kwoty są znane. Liczymy na Was i na Wasze poczucie obowiązku i chęć zabawy... Namówcie kolegów z klasy na bardzo sympatyczny Bal Studniówkowy w doborowym towarzystwie :).

  Nr konta  121090132000000001 31285183  Bzwbk 24 
  Nazwa odbiorcy : ZSP 1 w Pile
  Ul. Ceglana 4,  64-920 Piła 
  Tytułem: imię nazwisko ucznia oraz klasa.

  Patryk Aptacy

 • SUPERMATEMATYCY !!!

  Przypominam uczestnikom konkursu SUPERMATEMATYK: Martynie Janickiej, Dawidowi Bronszkiewiczowi,
  Kacprowi Musiałowi, Grzegorzowi Kowałkowskiemu, Robertowi Piotrowskiemu, że 6 lutego 2016 roku (w pierwszą sobotę po feriach zimowych) w Liceum Ogólnokształcącym Towarzystwa Salezjańskiego w Pile odbędzie się finał etapu powiatowego.

  Opiekun konkursu
  Anna Zelent - Serówka

 • Wielkopolska Liga Matematyczna

  ligamat

  Rozpoczęła się VII edycja Wielkopolskiej Ligi Matematycznej. Jest to korespondencyjny konkurs matematyczny dla uczniów szkół średnich, organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki UAM oraz Polskie Towarzystwo Matematyczne. mUdział w konkursie jest bezpłatny.
  Szczegóły znajdują się na stronie internetowej wlm.wmi.amu.edu.pl.

   Anna Zelent-Serówka