Smaller Default Larger
Filtr
 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego

  {joomplucat:355 limit=9|columns=3|ordering=random}

  Więcej zdjęć w galerii

 • Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2015/2016

  egz poprawkowe

 • NAGRODY DLA SUPERMATEMATYKA

  joomplu:13324Dnia 16 czerwca 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie odbyło się wręczenie nagród  najlepszym matematykom WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO biorącym udział w  konkursie SUPERMATEMATYK. Przypomnę, że w konkursie tym brało udział 350 uczniów. W uroczystości tej udział wziął Kacper Musiał, który był laureatem IV miejsca, w kategorii uczniów klas pierwszych technikum.
      W programie zakończenia przewidziane były zajęcia warsztatowe dla laureatów konkursu. Warsztaty przeprowadzone zostały na terenie Państwowej Wyższej Szkoły zawodowej im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie w trzech grupach.

 • Kolejna akcja HDK

  HDK

 • Konkurs Rysunku Technicznego dla klas pierwszych

  W dniu 9 czerwca odbył się Konkurs Rysunku Technicznego dla klas pierwszych. Była to już 4 edycja tego konkursu z wykorzystaniem platformy Moodle.
  Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy 1M zajmując ex aequo 1 miejsce.
  Robert Beta 21 pkt.
  Łukasz Czupak 21 pkt.
  Jakub Zywert 21 pkt.
  Wszystkim uczestnikom dziękuję, a zwycięzcom gratuluję.


  B. Bliźniak.

 • Biblioteka szkolna

  Uwaga!

  Wybieramy książki do biblioteki szkolnej!!!
  W związku z przystąpieniem biblioteki ZSP nr 1 im. H. Cegielskiego w Pile do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (2015 r.) i otrzymanym w ramach programu dofinansowaniem do zakupów książkowych nauczyciele bibliotekarze przyjmują propozycje i sugestie względem planowanych w roku szkolnym 2016/2017 nowych nabytków.
  Środki uzyskane z NPRC można przeznaczyć na dowolne książki (popularnonaukowe, beletrystykę, lektury i e-booki), za wyjątkiem podręczników. Termin realizacji przedsięwzięcia upływa 30 listopada 2016 r.
  Uprzejmie prosimy Dyrekcję, nauczycieli, uczniów oraz wszystkich pracowników szkoły o składanie własnych koncepcji zakupowych do biblioteki szkolnej, osobiście lub pocztą elektroniczną na adres:
  1. ata303@wp.pl
  2. edyta.reselska@interia.pl

  Anita Ziółkowska, Edyta Reselska

 • Sprawdzanie stanowisk przed maturą z informatyki

  Uwaga osoby zdające maturę z informatyki. Dnia 10.06.2016r. (piątek) o godz. 12:00 w salach 63 i 66 odbędzie się sprawdzanie stanowisk przed maturą z informatyki. Obecność obowiązkowa.

 • XIV Regionalny Konkurs Matematyczny dla klas I

  joomplu:13198Dnia 3 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbył się XIV Regionalnym Konkursie Matematycznym  w którym naszą szkołę reprezentowali Martyna Janicka i Kacper Musiał.
  Uczestnicy rozpoczęli rywalizację około godziny 10:00 i  mieli 120 minut na rozwiązanie testu złożonego z 30 pytań wielokrotnego wyboru. Każdy mógł otrzymać maksymalnie 90 punktów, ale udzielając błędnych odpowiedzi można było stracić 90 punktów.

  WIĘCEJ o sukcesie pilskich uczniów przeczytaj na stronie Starostwa Powiatowego w Pile.

 • Szkolny Dzień Sportu

  {joomplucat:351 limit=6|columns=3|ordering=random}

  Więcej zdjęć w galerii

 • Piszą o nas...

  logo naglos pct

   

   

    Schowek01

 • Wystawa fotograficzna – „Fenotypia - …/Rutkowski / Spek / Spek”

  „Dla potrzeb opisania zjawiska, które mnie zajęło, pozwoliłem sobie na stworzenia pewnego słowa-klucza, zbitki dwóch słów z różnych dziedzin: fotografii i medycyny – mianowicie słowa FENOTYPIA”
  Piotr Spek
  „Mój pradziadek fotografował, tata i ja również fotografujemy. Pomimo znacznych różnic w tym, co, jak i czym fotografujemy, nasze zdjęcia mówią podobnymi emocjami”
  Kacper Spek

  joomplu:13076W dniu 31.05.2016 roku klasa 1M udała się do Muzeum im. Stanisława Staszica w Pile na wystawę stałą poświeconą oświeceniowemu publicyście Stanisławowi Staszicowi i wystawę czasową pod nazwą „Fenotypia – …/Rutkowski / Spek / Spek /”.
  Uwagę uczniów przyciągnęła ta druga. Kacper Spek – uczeń klasy zwiedzającej wystawę i zarazem autor kilku zaprezentowanych na wystawie prac, zaprosił kolegów do muzeum, aby mogli obejrzeć kolejną już wystawę jego prac.

 • Studenci Erasmusa w Mechaniku

  W dniach 21 i 30 maja odbyły się spotkania ze studentami przebywającymi od lutego do czerwca  w Pile w ramach projeku Erasmus. Gościliśmy czterech studentów, którzy odbywają praktyki na PWSZ (trzech chłopaków Erkana, Zyaję, Ahamada i jedną dziewczynę o imieniu Simgie) wraz z opiekunem panią Janiną Domańską. Wszyscy są studentami tureckiego uniwersytetu z Isparty, chociaż nie wszyscy pochodza z Turcji. Jeden ze studentów to Syryjczyk, a drugi pochodził z Afganistanu. Studenci przygotowali 4 prezentacje: jedną na temat swojego uniwersytetu i 3 na temat krajów z których pochodzą. Wszystkie prezentacje przedstawili i komentowali w języku angielskim. a nasi uczniowie mieli mozliwość zadawania pytań. Prezentacje przedstawiały kulturę, tradycyjne, potrawy, sławnych ludzi oraz informacje dotyczące położenia, ludności, terytorium oraz ciekawych miejsc w poszczególnych państwach.