Smaller Default Larger

KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Szanowni Uczniowie

Studium Języków Obcych  Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile po raz siódmy serdecznie zaprasza uczniów szkół średnich  do wzięcia udziału  w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, tym razem w całości poświęconym filmowi tychże krajów. Quiz pisemny zawierał będzie krótkie pytania w języku angielskim  (a, b, c, d), dotyczące kinematografii brytyjskiej oraz amerykańskiej. Zapytamy o przemysł filmowy, słynnych reżyserów, aktorów, adaptacje filmowe, nagrody, miejsca akcji oraz muzykę filmową.
 
Przewidziane są atrakcyjne nagrody, ufundowane przez JM Rektora PWSZ. Serdecznie zapraszamy! Liczba uczestników – dowolna!

Miejsce konkursu: PWSZ w Pile,  ul. Podchorążych 10, budynek H, sala nr 8 ((na parterze)
Data: 18 kwietnia 2018 roku (środa)
Godzina: 10:00
Czas trwania konkursu: 50 minut

 

W oczekiwaniu na wyniki konkursu, zaplanowane zostało spotkanie z przedstawicielami Programu Erasmus.  

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród przez JM Rektora odbędzie się  o godzinie 13:00.


Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie
Katarzyna Szmiłyk

Zapisy u nauczycieli uczących języka angielskiego