świąteczna zbiórka żywności v3

„Młoda Krew Ratuje Życie”

hdk1Dnia 28.11.2017 roku zespół delegacyjny wybrał się na spotkanie z okazji kolejnej już edycji turnieju krwiodastwa i krwiolecznictwa w MDK w Pile.
Delegacja składała się z dyrektora naszej szkoły p. Jacka Sikorskiego, opiekunem szkolnego koła HDK p. Michałem Bobrowskim oraz uczniami, którzy oddali najwięcej krwi, a są to: Patryk Kamiński z klasy 4K, Przemek Michalski z klasy 4K oraz Gerard Kaszczuk z klasy 4I.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasz "Mechan" zajął 1. miejsce na podium ilości donacji krwi, a p. Michał Bobrowski otrzymał nagrodę za działalność organizacyjną na rzecz HDK.
Dziękujemy wszystkim wolonatriuszom i zachęcamy do bicia naszego rekordu i jeszcze liczniejszego oddawania krwi, która ratuje życie!

Gerard Kaszczuk 4i

hdk2