egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Otwarcie sezonu 2017/2018 w Mistrzostwach ZSP1 w Piłce Siatkowej. Mecz 3I-4I.

    Nowy sezon! Nowe możliwości! Nowe cele! Nowy sezon w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Siatkowej. W meczu otwarcia miały zaszczyt wystąpić dwie klasy uchodzące za faworytów tych rozgrywek, czyli informatycy z 3I i 4I. W składzie młodszej klasy zagrali: Kacper Jarysz, Piotr Grzybowski (k), Jakub Lewandowski, Radosław Brenk, Błażej Wasielewski, Adrian Puciński, Andrzej Jabłonka oraz Michał Zawadzki. Wśród maturzystów znaleźli się: Krzysztof Mściszewski (k), Dawid Bronszkiewicz, Jacek Ratajewski, Szymon Chudziak, Jakub Bartkowiak i Paweł Martenka.

    Zaszczyt otwarcia sezonu poprzez pierwszą zagrywkę przypadł klasie 3I. Początek był niezwykle zacięty i z niewielką przewagą młodsi koledzy wygrali set 26:24. W drugim secie także informatycy szli łeb w łeb, aż do pewnego, jakże zwrotnego momentu w tym meczu… Mniej więcej w połowie seta, w jednym z ataków z wyskoku kapitan maturzystów Krzysztof upadł nieszczęśliwie skręcając  staw skokowy. Tak poważna kontuzja wykluczyła go z dalszej gry i bardzo osłabiła zespół 4I. Przez to przegrali kolejne sety 25:23 i 25:14, który był już tylko formalnością.
    Dla jedynej maturalnej klasy biorącej udział w rozgrywkach sezon zaczął się bardzo pechowo. Życzymy Krzysztofowi szybkiego powrotu do zdrowia i dalszej gry, a 3I gratulujemy pierwszego zwycięstwa w sezonie. Już w przyszły poniedziałek zmierzą się ze sobą klasy 2M i 2K. Zachęcam do śledzenia na bieżąco wyników turnieju!


Dawid Bronszkiewicz

Pod linkiem tabela z wynikami

Szkolne rozgrywki w piłkę siatkową