egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Sztafetowe Biegi Przełajowe 28.09.2017

Sztafetowe Biegi Przełajowe-1Siedem dziewcząt z Albatrosa……ups  to nie ta impreza.
Trzynastu chłopców z „Mechanika”  Ona jedna,
Dziś pozostał w nich tylko smutek ,żal (bo nie wywalczyli upragnionego medalu)

Mieli wtedy kilkanaście lat chłopaki…
W „Mechaniku” pierwszy raz ujrzałam ich…

A na imię mieli różnie….
Piękne imiona nie ma co….

Zabierałam ich co dzień na STAWKI
By bieganiem upajali się…

Minął dzionek, słońce wzeszło za MOSiR-em
Hali kontur ukrył się za mgłą…

 

Ale dość już romantyzmu…
Tuż przed startem byli ONI….
Czyż Jakub , Galster Paweł ,Góźdź Radek , Grochulski Seweryn , Jąkalski Stanisław , Kamiński Patryk , Lewandowski Jakub , Łuczak Paweł , Nadskakuła Fabian , Piechowski Krzysztof , Sarzała Marcin , Tymiński Michał , Wielgo Patryk.
Stali ….
„RAZEM RAMIĘ W RAMIĘ  JAK SPATRANIE I” wierzyli że „NIC ZŁEGO SIĘ NIE STANIE”
Jak taktyka nakazuje rozpoczęliśmy najmocniejszymi zawodnikami. Na pierwszy ogień wystartowali niczym strusie pędziwiatry M. Tymiński. Lewy, P.Wielgo i F. Nadskakuła (chyba każdy kiedyś oglądał bajkę o „Strusiu Pędziwietrze” który robił pi,pi.. a potem palił się pod nim asfalt, szkoda tylko, że kilka ekip miało szybsze strusie- hodowane głównie na farmach Gwdy i Gwardii).
 Zaraz za nimi wyrywali z siebie „flaki” S. Grochulski, P.Łuczak, K. Piechowski i R. Góźdź, którzy zostawili serce i płuca gdzieś na leśnych dróżkach.
Stawkę zamykali P. Galster i S. Jąkalski, którzy zaciekle odpierali ataki naciskających przeciwników, chcących wydrzeć nam 5 miejsce.  W zasadzie od początku biegliśmy bardzo równo, jeszcze nigdy nie mieliśmy tak wyrównanego składu lecz niestety zabrakło trochę szczęścia.
Nieraz jest tak, że ma się nadmiar bogactwa i tak było teraz. Drogą losowania z drużyny musieli zrezygnować trzej zawodnicy (nie można powiedzieć, że byli słabsi od kolegów ), jednak sprawdzili się jako zaplecze koordynacyjno-techniczne zyskując miano pierwszych asystentów trenerki.
No cóż …piąte miejsce mieć albo nie mieć oto jest pytanie….

Ze sportowym pozdrowieniem pełna nadziei i optymizmu (jak zawsze) opiekunka kadry trzynastu spartan z Mechanika  Anna Skrzypczak

Więcej zdjęć w galerii