Smaller Default Larger

X edycja pływania na „emigracji”

Mistrzostwa Szkół w pływaniu-32    Dzień po Mikołajkach, 7 grudnia na pływalni "Relaks" w Kaczorach, nasza szkoła była organizatorem X Mistrzostw Szkół im. Hipolita Cegielskiego w pływaniu. Po rejteradzie ekipy z ZSP w Chodzieży (która postawiła nas w trudnej sytuacji organizacyjnej) w zawodach wystartowała młodzież z Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej. Indywidualnie najlepsi wśród mężczyzn okazali się Cezary Mucha oraz Maciej Mielcarek z wynikiem 12 pkt., natomiast wśród pań - zdecydowaną zwyciężczynią była Aleksandra Zandrowicz, która zdeklasowała swoje rywalki. W konkurencji drużynowej zwyciężyła szkoła ze Środy Wielkopolskiej, nam udało się zająć historyczne drugie miejsce.


    Składamy podziękowania wszystkim uczniom zaangażowanym w mistrzostwa: Ilonie Dusznik 2K, Wiktorii Budnik 2K, Weronice Grochowickiej 2K, Piotrkowi Skuza 4K, Tomaszowi Oseskowi 2K, Szymonowi Zduniakowi 3M, Danielowi Malinowskiemu 3M, Marcinowi Ciesielskiemu 3M, Jakubowi Gryce 3M, Dawidowi Bugajskiemu 3M, Mateuszowi Gonia 1B, Bartkowi Ponickiemu 1I, Stanisławowi Jąkalskiemu 1I, Dominikowi Kowalczyk 1N i Oskarowi Alchimowiczowi 1I.

Więcej zdjęć w galerii