Smaller Default Larger

XIII Międzyszkolne Mistrzostwa Strzeleckie I LO o Puchar Starosty Pilskiego

XIII Mistrzostwa Strzeleckie-10Dnia 19 grudnia spotkaliśmy się w Strzeleckim Klubie Sportowym Inter-Continental przy I LO w Pile. Braliśmy udział w XIII  Międzyszkolnych Strzeleckich Mistrzostwach I LO o Puchar Starosty Pilskiego w składzie: Kamil Suchomski, Huber Ślaski, Radosław Kowalewski i Michał Adamek.W konkurencji drużynowe zajęliśmy II miejsce.
W konkurencji karabinu pneumatycznego chłopców:
    1 miejsce - Kowalewski Radosław z ZSP1
    2 miejsce - Suchomski Kamil z ZSP1
    3 miejsce -Nowicki Mateusz z SZP2
W konkurencji karabiny pneumatycznego dziewcząt:
1 miejsce – Gwardzik Martyna z ZSP Szubin
2 miejsce – Gromadka Angelika z I LO Piła
3 miejsce – Lipińska Agata z I LO Piła


Michał Adamek


Więcej zdjęć w galerii