egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Siatkówka plażowa-9W tegorocznej kolejnej edycji zmagań w siatkówce plażowej organizowanej przez NSZS , wzięło udział osiem zespołów w kategorii chłopców. Zawody rozegrano na pięknej plaży nad Jeziorem Płocie 16 maja 2018 roku. Tym razem uczestnicy rywalizowali ze sobą , grając „systemem brazylijskim”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich : Piotrek Grzybowski i Kuba Jarosz. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów do piętnastu punktów. W razie remisu 1-1 , trzeci set kończył się po zdobyciu jedenastu punktów. W pierwszym spotkaniu naszym rywalem byli chłopaki z „budowlanki”. Po zwycięstwie w pierwszym secie , niestety druga odsłona meczu przypadła rywalom.

Na szczęście w partii finałowej zwyciężyliśmy i czekaliśmy na kolejnego rywala. A okazał się nim zespół z „gastronomika”. Po dobrym i wyrównanym spotkaniu lepsi okazali się przeciwnicy. W tej sytuacji drabinka turniejowa wrzuciła nas do rywalizacji z „ekonomikiem” , a stawką meczu był półfinał turnieju. Porażka 0-2 wykluczyła nas z dalszych rozgrywek i ostatecznie zakończyliśmy swój udział w mistrzostwach na piątej pozycji. W meczu finałowym spotkały się zespoły LO i ZSG. Po meczu stojącym na wysokim poziomie , oraz wielu spektakularnych akcjach , po ostatnim gwizdku sędziego ręce do góry wznieśli zawodnicy Liceum Ogólnokształcącego z ulicy Wincentego Pola , którzy zostali Mistrzami Powiatu Pilskiego.  

Kondeja Grzegorz

Więcej zdjęć w galerii