Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

OGO-16 Budowa parkingu przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - ul. Ceglana

wesprzyj naszą inicjatywę i zagłosuj

Zaczynamy akcję "Budżet Obywatelski 2018". Cel główny - budowa parkingu przy naszej szkole - "Mechaniku". Głosować można pod linkiem - http://konsultacjespoleczne.pila.pl/bo-glosowanie .

Głosować może każda osoba, która jest zameldowana w Pile i w roku 2017 skończy 16 lat. Oczywiście starsi również... Głosujemy na 5 zadań "małych" i 5 zadań "dużych" - osiedlowych. Nasz CEL - nosi oznaczenie OGO-16. Ale mam prośbę do wszystkich, którzy chcą nas wesprzeć. Zawiązaliśmy małą koalicję i w jej ramach zachęcam do głosowania na projekty OGO-07, OGO-10 i OGO-18. Możemy liczyć na wdzięczność... W takiej opcji macie jeszcze jeden projekt do wyboru - według własnego uznania. Serdecznie wszystkich zapraszam i zachęcam.

Jacek Sikorski