świąteczna zbiórka żywności v3

ROBOTYKA I PROGRAMOWANIE

tescoROBOTYKA I PROGRAMOWANIE to wspólny projekt Stowarzyszenia "Zaprogramuj przyszłość" i ZSP nr 1 w Pile, uczestniczący w 3 edycji programu Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Projekt już odniósł sukces, zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej i przeszedł do etapu głosowania, który odbędzie się w sklepach Tesco między 3 a 31 października. O tym, który projekt otrzyma dofinasowanie w wysokości 5000 złotych, zdecydują klienci Tesco, wrzucając do specjalnych urn, otrzymane podczas zakupów żetony.

Nasz projekt zakłada przeprowadzenie warsztatów z programowania i robotyki z  wykorzystaniem robotów Lego Mindstorms, zakupionych z wygranych środków.

Zajęcia odbywać się będą w naszej szkole, prowadzić je będą nauczyciele Technikum Informatycznego przy pomocy uczniów.

Mamy nadzieję, że będzie to świetna przygoda, która przekona wielu z nas, że programowanie może być bardziej fascynujące niż granie.

„Zaprogramuj swoją przyszłość” i dogoń z nami XXI wiek!

Na początek postarajmy się, by nasz projekt otrzymał dużo głosów. Planujemy szeroką akcję promocyjną, zachęcającą do głosowania na nasz projekt i zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

Katarzyna Pazdej
Renata Nagiewicz