egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Wycieczka integracyjna klasy 1I

wycieczka integracyjna klasy 1I-4Dnia 29 września miała miejsce wycieczka integracyjna klasy 1I. Naszym celem był OTW Płotki oraz dobra zabawa z ogniskiem w tle. Trzeba przyznać, iż los nam sprzyjał: pogoda okazała się wyśmienita, a przemiły Zarząd ośrodka przyjął nas bardzo gościnnie, mimo że nie zapłaciliśmy za pobyt ani złotówki (ma się te znajomości…), za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Wspólnie spędzone trzy godziny minęły nam szybko i beztrosko. Rozrywek nie brakowało, energia nas rozpierała, a smak bezlitośnie przypiekanych w ognisku kiełbasek zdecydowanie przyśpieszył naszą integrację. Ta piątkowa eskapada z pewnością udowodniła, iż wycieczki integracyjne dobrze spełniają swoje zadanie i motywują do dalszych zmagań w szkolnych murach.

Joanna Markiewicz i Edyta Reselska

Więcej zdjęć w galerii