egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Uzależnieniom mówimy stanowcze NIE

56d411814ceb8 oDnia 4 października 2017  w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z Arturem Amendą szefem Ogólnopolskiego Stowarzyszenie" Arka Noego". To On wyciąga z nałogu młodzież uzależnioną od narkotyków i dopalaczy. Obecnie prowadzi specjalny dom w Głomsku służący ludziom borykającym się z bezdomnością i uzależnieniami. Działalności Artura przyświeca motto-służyć innym ludziom i to właśnie daje mu radość i siłę do pracy. W spotkaniu z Arturem, który jest terapeutą uzależnień wzięło udział ponad 60 uczniów naszej szkoły. Nasz gość opowiedział historię swojego życia i jak pomaga młodym wyrwać się ze szponów nałogu. Prowadzącemu to spotkanie, wszystkim uczestnikom oraz osobom, które pomogły w zorganizowaniu tego spotkania, szczególnie panu dyrektorowi, pani pedagog oraz szkolnemu kołu wolontariatu serdecznie dziękuję.


Katarzyna Szmiłyk