AkcjeHDK2905

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Uczniowie „Mechanika” w II etapie Olimpiady Cyfrowej

OC grafikaZ przyjemnością informuję, że trójka uczniów naszej szkolnej społeczności, zakwalifikowała się do drugiego etapu Olimpiady Cyfrowej. W gronie tym znaleźli się uczniowie technikum mechatronicznego oraz informatycznego: Jakub Zywert - 3m, Szymon Hajbowicz - 3i oraz Jakub Lipiński z 3k. Panowie, trzymamy za Was kciuki na kolejnym etapie Waszych zmagań, który będzie trwał aż sześć tygodni! Przypomnę, że etap ten będzie  polegał na kreatywnym rozwiązywaniu zadań (mini-projektów), w ramach których należy opracować  wskazane zagadnienia i przygotować  prezentację efektów swojej pracy oraz przebiegu realizacji zadań. Zakres tematyczny zadań określony jest programem Olimpiady. Więcej szczegółów wkrótce.
Pamiętajcie, że dla nas już jesteście zwycięzcami! GRATULUJEMY!

Lidia Popielarz-Kozłowska