AkcjeHDK2905

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

THE SHOW-Cooperation is the key

received 2073495326213178W eliminacjach do drugiej edycją THE SHOW pod nazwą "Cooperation is the key"! wzięło udział 3 uczniów z  naszej szkoły: Dawid Bronszkiewicz, Radosław Sokól oraz Arkadiusz Żołędziowski. Eliminacje odbyły się w oparciu o przesłane nagrania, w przygotowaniu których bardzo pomógł nam zawsze życzliwy i chętny do pomocy Jakub Bartkowiak. Kuba kosztem własnego czasu opracował i przesłał nagrania organizatorom za co jesteśmy bardo wdzięczni. Podziękowania nalężą się również Paniom z biblioteki, które gościnne użyczyły nam miejsca do przygotowania nagrań i cierpliwie znosiły naszą obecność.  Finaliści THE SHOW 2018 "Cooperation is the key" są już znani! Wśród nich znalazł się ku naszej radości Arek - BRAWO. Pozostałym uczestnikom również gratulujemy zdolności oraz udziału w konkursie. Szóstka najlepszych wokalistów rozpocznie teraz przygotowania do Gali Finałowej! Czeka ich praca solowa, w duetach oraz w zespole. Już 25 lutego 2018 r. przekonamy się kto z nich jest najlepszy! W tegorocznej edycji postawiono na innowacyjność! Niektórymi nowościami będą "bitwy muzyczne" finalistów w losowych duetach oraz warsztaty z ekspertami. Sprzęt najlepszej jakości, profesjonalne nagłośnienie, wykorzystanie gry światła oraz nowoczesnych technik wizualnych na najwyższym poziomie to THE SHOW 2018! Już dziś wszystkich serdecznie zapraszam do udziału! O terminie Gali oraz możliwościach oglądania wokalistów będziemy informować na bieżąco. Za naszego Arka mocno trzymamy kciuki.

Katarzyna Szmiłyk