Smaller Default Larger

Mechanicy z sercem na WOŚPie…

WOŚP-1…14 styczeń 2018r. 26 Finał WOŚP-u godzina 10.00 przewidywany czas zbiórki wszystkich naszych wolontariuszy. Niektórzy już o 6 rano myli zęby będąc gotowym do wspomagania WOŚPu.. I co?  Godzina 10.00 zbiórka..Okazuje się, że niektórzy byli już tak niecierpliwi, że o godz.9.00 wyruszyli na miasto. Ci którzy pozostali, rozpoczęli zgodnie z rozkładem. Wśród reprezentantów mechanika znaleźli się : Cyganowski Kacper, Krakowiak Paweł, Zawadzki Bartosz, Gołaszewska Aleksandra, Skuza Piotr, Klimaszewski Marcel, Kalczyński Mateusz, Stankiewicz Kacper, Krzeszewski Gracjan, Wielgosz Karolina, Żabiński Marcin. Różnie różnym się wiodło ale summa summarum nasi wolontariusze po całym dniu pobytu na mrozie i chłodzie zebrali łącznie grubo ponad 2 tys.

Można nas było spotkać wszędzie: w Galerii Vivo i Kasztanowej, na hali PWSZ i na ulicach miasta. Zakończeniem 26 Finału WOŚPu było spotkanie wszystkich wolontariuszy i darczyńców na stadionie przy ulicy Okrzei, gdzie przy muzyce oraz  jedzeniu można było miło spędzić czas. Natomiast elementem kończącym 26 Finał WOŚP było puszczenie ok.300 światełek do nieba.
Jako koordynatorka akcji chciałabym wszystkim podziękować za zaangażowanie i wytrwałość w zbiórce na szczytny cel „Wyrównywanie szans w leczeniu noworodków”.

Anna Skrzypczak

Więcej zdjęć w galerii