Smaller Default Larger

Mechanicy na „słodko”, czyli III Mistrzostwa Piły w jedzeniu pączków.

Mechanicy na „słodko”, czyli III Mistrzostwa Piły w jedzeniu pączków.-6Na Święto pączka zorganizowane przez Cech Rzemiosł Różnych zabrałam prawdziwych łasuchów z klasy III M. M. Adamek, F. Boruta, K. Kaczmarek, M. Wapniarz, J. Buganik i D. Bugajski , to śmiałkowie którzy postanowili zmierzyć swoje siły w jedzeniu pączków na czas. Do zjedzenia było 10 pokaźnych pączków. Nie dosyć, że trzeba było zjeść wszystkie pączki to jeszcze w jak najkrótszym czasie. Wszyscy wystartowali z dużym zapasem sił i z chęcią niemalże połknięcia tych pączków w całości. Ale niestety z upływem czasu pączków nie ubywało z talerza a ich siły malały z minuty na minutę. Jeden jedyny Marcin z naszej ekipy nie odpuścił i parł do przodu połykając pączka za pączkiem. Przy naszym wspólnym aplauzie udało się Marcinowi zjeść wszystkie pączki w bardzo dobrym czasie i dzięki temu wywalczył wysokie II miejsce. Impreza była nie tylko słodka ale i sympatyczna. Gratuluję wszystkim śmiałkom uczestnictwa a Marcinowi zwycięstwa.

Anna Skrzypczak

Więcej zdjęć w galerii