egzaminy poprawkowe

Walentynki

Walentynki-9Dnia  09.02.2018 w naszej szkole odbyły się walentynki. Z tej okazji klasy 1 K oraz 2 K zorganizowały przedstawienie. Dzięki Konradowi Kłaptoczowi, Zuzannie Duraj, Adrianowi Przybylskiemu, Zuzannie Przanowskiej, Ilonie Duszak, Sebastianowi Burecie oraz Krzysztofowi Krasce mogliśmy się dowiedzieć skąd się wzięły walentynki, jak się je obchodzi i jak słowa KOCHAM CIĘ brzmią w innych językach. Żeby wzbogacić występ Kacper Ratajczak wyrecytował nam wiersz, a Julia Bilicka oraz Hubert Mikuczewski odegrali humorystyczną scenkę. Dopełnieniem wszystkiego były piosenki, w wykonaniu naszych zdolnych uczniów.  Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się Radek Sokól, Jakub Zywert, Arek Żołędziowwski, Filip Ukleja, Jędrzej Kowalski oraz gościnnie Wiktoria Niezborała. Nad częścią techniczną czuwał Tomek Osesek i niezawodny Piotrek Skuza. Dziękujemy również Pani Weronice Kończewskiej oraz Panu Jackowi Demczarowi za cierpliwość oraz doskonałe przygotowanie nas do tego występu a Pani Katarzynie Szmiłyk za opiekę nad zespołem muzycznym.

Ilona Duszak