egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

THE SHOW-GALA FINAŁOWA

Dnia 25 lutego 2018 w pilskim RCK odbył się finał konkursu The Show-Cooperation is the key,w którym wziął udział Arek Żołędziowski. Warto zauważyć , że wśród sześciu finalistów Arek jako jedyny był samoukiem, który nigdy nie uczył się śpiewu, pozostali mieli profesjonalne przygotowanie wokalne i muzyczne. Gala finałowa przygotowana przez LOTS w Pile była dopracowana w każdym szczególe. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, efekty specjalne, oprawa muzyczna i taneczna robiły  niesamowite wrażenie na oglądających. Występy finalistów solo, w duetach i wspólnie były na bardzo wysokim poziomie. Arek wykonał "List do M" zespołu Dżem przy muzycznym wsparciu Jakuba Zywerta, Piotra Twardowskiego oraz perkusisty z zespołu Piotra. Wszyscy członkowie komisji konkursowej, wśród których znalazł się syn Tadeusza Nalepy, pochwalili występ Arka i byli pod wrażeniem jego głosu i charyzmy na scenie. Chociaż Arek nie znalazł się wśród trzech najlepszych to jednak jako jedyny z pozostałych został wyróżniony przez Panią Esterę Naczk ze Studia Piosenki ESTI i nagrodzony miesięcznym kursem wokalu.
Gratulujemy

Katarzyna Szmiłyk