Smaller Default Larger

IV edycja warsztatów informatycznych dla uczniów gimnazjum

plakat A3Gimnazjalisto!
Z myślą o Tobie, już po raz czwarty, organizujemy warsztaty informatyczne, podczas których będziesz mógł zgłębić swoją wiedzę w różnych dziedzinach szeroko pojętej informatyki. W trakcie spotkań  zdobędziesz wiedzę i umiejętności związane z projektowaniem i programowaniem gier w środowisku Unity 3D, programowaniem wizualnym  z elementami animacji w języku Processing, tworzeniem aplikacji na urządzenia mobilne w środowisku Android Studio oraz z wykorzystaniem narzędzia App Inventor.  Planujemy również wprowadzić Cię w świat grafiki komputerowej i zapoznać z tajnikami budowy i sposobami zabezpieczeń sieci komputerowych.
Wybierz interesujące Cię zagadnienia, zarejestruj się na spotkania i zdobądź nowe umiejętności. Tegoroczna edycja wspierana jest przez firmę Quad/Graphics Centrum Technologii Informatycznych w Pile. Uczestnicy całego cyklu spotkań otrzymają drobne upominki.
Zajęcia odbędą się w trzy wybrane soboty w godzinach od 9:00 do 13:00. Pamiętaj, że na każde zajęcia rejestrujesz się oddzielnie  poprzez formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie www.zsp1.pila.pl.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje w regulaminie.

Lidia Popielarz-Kozłowska
Rafał Balcer

Formularz rejestracyjny na warsztaty znajduje się poniżej

 

Warsztaty dla gimnazjalistów 2018

Click on the image to change it