egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Przez rozrywkę do wiedzy

kon matUWAGA

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w VI EDYCJI OGÓLNOSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO: „Przez rozrywkę do wiedzy”. Konkurs odbędzie się 21 MARCA (środa)  na 3 lekcji w świetlicy szkolnej. Na zwycięzców, oprócz honorowego tytułu Matematycznego Mistrza ZSP nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile, czeka nagroda - niespodzianka.
Warunki przystąpienia do konkursu:
W konkursie biorą udział zespoły dwuosobowe. Pary uczniowskie zgłaszają się do uczącego w danej klasie nauczyciela matematyki, pary nauczycielskie do p. Anny Zelent – Serówki. Liczba miejsc ograniczona, więc należy szybko znaleźć swojego „matematycznego bliźniaka”
     Za przedmiot kojarzony z wiosną zespół otrzyma dodatkowy 1 punkt.


„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.”
Seneka Młodszy
 Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować do p. Anny Zelent – Serówki.