Smaller Default Larger

Wyniki eliminacji szkolnych do XVIII POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Dnia 22 marca 2018 w świetlicy szkolnej odbyły się szkolne eliminacje do  XVIII Powiatowego Konkursu  Matematycznego dla uczniów klas pierwszych. W konkursie udział wzięło 9 uczniów: Oskar Alchimowicz, Marcin Blechacz, Bartosz Krawiś, Stanisław Jąkalski, Bartosz Zawadzki, Paweł Króliczak, Wojciech Guze, Konrad Kościecha. Po ciężkim boju na placu pozostało trzech najlepszych: Paweł Króliczak, Bartosz Krawiś, Oskar Alchimowicz. Uczniowie ci będą 13 kwietnia 2018 roku o godzinie 9:00, będą reprezentować naszą szkołę w Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Wincentego Pola w Pile.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję, a trójce finalistów życzę powodzenia.

Opiekun konkursu:
Anna Zelent - Serówka