Smaller Default Larger

2P i 2D na Motor Show 2018

2P i 2D na Motor Show 2018-11Dnia 6 kwietnia na wycieczkę do Poznania wyruszyli uczniowie klasy 2P oraz 2D pod opieką p. Anny Zelent - Serówki, p. Mirosławy Kluczki, p. Piotra Danielewicza oraz p. Mariusza  Scharwerka.
Celem naszej podróży były największe targi motoryzacyjne w kraju – Poznań Motor Show 2018 – Motoryzacja jutra. Na miejscu oprócz debaty ekspertów, torów offroadowych , turnieju zmagań przyszłych mechaników, naszą uwagę zwróciły … piękne samochody, szybkie motocykle i wygodne kampery. Na własnej skórze można było poczuć co się dzieje podczas tzw. „dachowania”, czy jakie siły działają na ciało podczas „zderzenia”. Zobaczyliśmy jak będzie wyglądać motoryzacja przyszłości tej najbliższej, jak tej bardziej odległej. Samochód przyszłości, który nie emituje spalin, o opływowych kształtach (już istnieje?) zaprezentowany przez AUDI robił wrażenie, chociaż wyposażenie wnętrza było raczej spartańskie. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie INEA Stadionu, gdzie poruszaliśmy się po strefach na co dzień niedostępnych, między innymi: salę Konferencyjną, Szatnie Gości, poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych, Loże Prezydencką, Salę Legend i Trybunę Prasową.
Do Piły wróciliśmy pełni wrażeń, nieco zmęczeni (nasi pokładowi śpiewacy nie umilali nam drogi powrotnej).   

                                                                                                         
Anna Zelent – Serówka
Mirosława Kluczka

Więcej zdjęć w galerii