Smaller Default Larger

Warsztaty informatyczne dla uczniów gimnazjów

Warsztaty informatyczne-11W sobotę 21 kwietnia 2018r. gościliśmy kolejną grupę gimnazjalistów, uczestników „Warsztatów informatycznych dla uczniów gimnazjów”. Tym razem uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących podstaw tworzenia grafiki rastrowej oraz projektowania aplikacji mobilnych na urządzenia  z systemem Android.
Zajęcia okazały się bardzo ciekawe i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży, było mnóstwo pytań  oraz dużo dobrej zabawy. Efektem, końcowym były grafiki stworzone przez uczestników oraz dwie aplikacje: rysowanie palcem po ekranie - „namiastka Painta” i translator  języka polskiego na angielski.
Na zakończenie warsztatów uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa, które będą niewątpliwie atrakcyjną pamiątką oraz świadectwem zdobytych umiejętności.

Jacek Demczar

Więcej zdjęć w galerii