Smaller Default Larger

Wizyta w TERG S.A.

Wizyta w TERG S.A.-924 kwietnia grupa uczniów klas czwartych i trzecich Technikum Informatycznego odwiedziła siedzibę firmy TERG S. A. właściciela marki MediaExpert, jednego z największych dystrybutorów sprzętu elektronicznego w  Polsce. Uczniowie zwiedzili siedzibę firmy i zapoznali się z jej organizacją. Największe zainteresowanie z oczywistych względów wzbudził dział IT. Można było się przekonać na miejscu jakie to ogromne przedsięwzięcie informatyczne i biznesowe prowadzenie takiego przedsiębiorstwa jakim jest MediaExppert. Uczniowie zostali szczegółowo zapoznani z zadaniami jakie mają przed sobą poszczególne komórki departamentu informatyki i logistyki. Warto podkreslić, że już niebawem kilku uczniów naszej  szkoły rozpocznie staże w dziale IT, Analiz i Logistyki. Mamy nadzieję, że będzie to ich przepustka do podjęcia stałego zatrudnienia w MediaExpert. Chcemy serdecznie podziękować przedstawicielom firmy za ciepłe i profesjonalne przyjęcie oraz poświęcony nam czas. Wszyscy opuszczali firmę pełni pozytywnych wrażeń. Mamy nadzieję, że to dopiero początek współpracy między firmą TERG S.AS. a naszą szkołą.

Jacek Demczar

Więcej zdjęć w galerii