egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

SPOTKANIE Z AMERYKĄ II

Snapchat-1907584458Dnia 22 maja br. w MDK "Iskra " w Pile odbyło się Spotkanie z Ameryką II.Celem spotkania było przybliżenie młodzieży różnych sfer życia codziennego w USA i Kanadzie,a w szczególności  funkcjonowanie instytucji wymiaru sprawiedliwości  i wyższych uczelni,ale także miało  dać młodzieży  możliwość zdobycia o codziennym  życiu  w Ameryce,poprzez
zadawanie bezpośrednio pytań do członków delegacji amerykańsko-kanadyjskiej.W spotkaniu wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły z opiekunami oraz przedstawiciele wszystkich pilskich szkół średnich.Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze.

Nasi uczniowie zadali gościom największą ilość pytań podobnie jak w roku ubiegłym ( organizator wspomniał o Igorze z klasy 2M z Mechanika , który był najbardziej aktywny na poprzednim spotkaniu). Pierwsze pytanie również zadał uczeń naszej szkoły-Jakub Zywert i za odwagę dostał płytę zespołu ZZTop.Na zakończenie spotkania organizator zaprosił na kolejne w przyszłym roku i zrobiliśmy sobie zdjęcia z gośćmi.Mamy nadzieję ,że w przyszłym roku uda nam się podobne spotkanie  zorganizować w naszej szkole.
Za pomoc w zorganizowaniu spotkania  bardzo dziękuję pani Edycie Reselskiej.

Katarzyna Szmiłyk

 

Snapchat-590999431     Snapchat-1731775921