egzaminy poprawkowe

Szczęśliwe numerki dzisiaj to:

stypendia

 

biblioteka

Kącik Przedsiębiorcy

mikroporady

Smaller Default Larger

Wolontariusze z Mechanika znowu w akcji..

Wolontariusze -3Tymoteusz Janiak, Kacper Spek i Michał Adamek w czwartek 24.05.1018r. wspólnie z wolontariuszami z Teatralnej wspierali zawody sportowe „ Aktywni Razem” zorganizowane w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile.
Było słonecznie, pogodnie i radośnie. Uśmiechy nie znikały z ust uczestników. Uczniowie naszej szkoły  wspomagali pracę i poczynania  osób niepełnosprawnych podczas zmagań sportowych, byli opiekunami drużyn, liczyli punkty a na koniec imprezy stanęli przy grillu i smażyli kiełbaski. Atmosfera na pikniku była przyjazna i serdeczna.
Pozytywne jest to, że młodzi ludzie poprzez takie działania otwierają się na potrzeby innych, muszą złapać kontakt z każdym, być komunikatywnym i empatycznym a często są to osoby starsze, chore i potrzebujące pomocy jak to było w tym przypadku.
Na koniec imprezy były dyplomy, puchary i dużo uśmiechów…

Anna Skrzypczak

Więcej zdjęć w galerii